BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Festivaliai Europoje šią vasarą!

Štai keliatas festivalių įvyksiančių šią vasarą europoje, Datos, kainos,viešbučiai viskas ko reikia geram poilsiui, ir puikiam laiko praleidimui.

Couleur cafe, Belgija  Belgija 25-27 Birželis

Jau 15 metu vyksiantis festivalis pritraukia 80,000 žmonių pačiame Briuselio centre. Hip-Hop ritmu alsuojantis festivalis siūlo tokias žvaigždes, kaip Snoop Dogg ,Nas & Damian Marley.Šeštadienį įvyksta speciali fejerverkų programa. 3 dienų festivalio bilietai jau išparduoti, bet specialių dienos bilietų dar yra, ir jie yra paradvinėjami po 34eurus. The Centre Vincent van Gogh(+ 32 2 217 0158;dvigulės lovos kambarys €26.50) tai populiarausias centrinis hostelis.

Gilles Peterson’s Worldwide festival Prancūzija.Liepa 8-11 d.

Festivalis vyksta nuostabiame Prancuzijos mieste ,,Sete” yra puikiai pasiekiamas TGV traukiniu. Būtent ši vieta yra pasirenkama dėl puikios stadiono akustikos. Gil Scott-Heron, Joy Orbison ir the intriguing Gonja Sufi jau ruošiasi festivaoliui. Šeis metais, kaip visuomet bus gausu didžėjų, bei kitų pasaulino masto žvaigždžių.Worldwidefestival.com. festivalio svetainė.4 dienų pasa kainuos 126 eurus.Le Grand Hôtel(+33 4 6774 7177; dvigulės lovos kambarys €105).

Sziget Vengrija 11-16 rugpjūtis.

Visoje Vengrijoje išgarsėjas festivalis vyksta šalies širdyje Budapešte. Šiemet festivalis švęs jubilieju, ta proga jame bus irengtos 55 scenos ir pasirodimus atliks per tukstanti atlikejų. Festivalije galima ne tik klausytis muzikos, bet ir gyventi jo gyvenima. Piešti, kurti netgi dainuoti pačiam.The Wailers ir svečiai, Yeasayer, Major Lazer, Simian Mobile pagrindines Vengrijos žvaigzdes dalyvaus festivalyje. Sziget.hu/festival_english oficiali svetainė 6 dienų pasas iskaitant ir kempingą kainuoja 200 euru(be kempingo 170 euru) . Dienos bilietas 45 eurai.

Oya. Norvegija, 11-14 rugpjūtis

Norvegijos OYA festivalis išaugo per pastaruosius 10 metų į milžinišką renginį.Šeis metais pasirodys tokios žvaigždes, kaip Pavement. M.I.A.  ir the XX. Šiemet festivalyje apsilankys daugybė puikių didžėjų, kurie neleis pamiršti ispudingo renginio.Oyafestivalen.com 4 dienų pasai i festivalį jau išpirkti, tačiau vienos dienos pasą dar galima įsigyti už  70 eurų. Festivalio vietoje nera vietų poilsiaviečių statymui tačiau Ekeberg Camping (+47 221 98568) yra netoli renginio vietos. 33 eurai užtiek galima išsinuomoti kamabarį nakčiai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Julita2010-06-20 16:37

norėčiau į tą Vengrijoj:D

Rašyti komentarą

Tavo komentaras